YENİCE İNŞAAT DEK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

 

 

Yenice İnşaat Dekorasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi,1995 yılında faaliyetlerine başlamış olup geçen zaman içerisinde gösterdiği büyüme ivmesi ile sektörün önde gelen cephe firmalarından biri haline gelmiştir.

Yenice İnşaat, tecrübesi, güçlü teknik kadrosu ve Avrupa standartlarındaki imalat ve montaj kalitesi ile her geçen yıl büyüyen hedeflerine başarıyla ulaşmaktadır. Cephe sistemlerinde lider olma ana hedefi çerçevesinde, yatırımlarını devam ettirmiş ve bunun için gerekli her türlü yan malzeme imalatını kendi bünyesinde çözerek dışa bağımlılığını büyük ölçüde ortadan kaldırmıştır. Ayrıca makine parkını sürekli yenilemekte 2.000 m2 kapalı alanda alüminyum, çelik, paslanmaz çelik ve kompozit panel üretimi yapılmaktadır. Teknik kadro dahil olmak üzere imalattan montaja tüm çalışanlarının eğitimine büyük önem vermektedir.

Yenice inşaat 10.12.2013 tarihi itibari ile kendi serisi olan YK90 Kurşun Geçirmez Doğrama serisine FB6 NS Sertifikası’nı alarak hedeflerini büyütmeye devam etmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Sektöre ait teknolojik gelişmeleri yakından takip edip uygulamak,
  • Müşteri Memnuniyetini en üst düzeyde tutmak,
  • Kanuni Mevzuat ve şartlara taviz vermeden uymak,
  • Çalışanlarımızın bilgi birikimlerini ve kişisel gelişimlerini artırmak,
  • Başlanan her işi zamanında, en üst düzey tekniklerle, projesine tam uyumlu, istenen kalitede eksiksiz yerine getirmek,
  • Kalite Yönetimi Sistemi’nin etkinliğini arttırmayı , Kalite Politikası olarak benimsemiştir.
  • Bu politikayı gerçekleştirmek için çalışan personelimizin katılımı ve tam desteği esastır.

YENİCE İNŞAAT DEK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Adres : Önder Mah. Şenyüz Sok No: 15/ 1-2-3 Siteler Altındağ / ANKARA

Telefon: (+90) 312 359 13 19

Faks : (+90) 312 359 31 19

Email : info@yeniceinsaat.com.tr

Powered by themekiller.com